• Doradztwo zawodowe

DRODZY UCZNIOWIE KLAS VII i  VIII SZKOŁY PODSTAWOWEJ W PRZEJAZDOWIE !!!

Jesteście na jednym z najbardziej decydujących i intensywnych etapów swojego życia, czyli w ostatnich klasach szkoły podstawowej. Już za chwilę będziecie podejmować decyzje odnośnie dalszych planów edukacyjnych, przyszłej kariery zawodowej. Kim chcielibyście zostać, co robić w przyszłości? Do której szkoły pójść, jaki zawód wybrać? Trudno wyobrazić sobie już teraz tą perspektywę, jest ona jednak nieuchronna. Dlatego warto już teraz porozmawiać o tym, uzyskać pomoc, niezbędne informacje, które mogą Was zainteresować oraz zainspirować do tworzenia swojej własnej ścieżki edukacyjnej oraz zawodowej.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś uzyskać więcej informacji, porozmawiać o szkołach czy wybranych zawodach, nie jesteś pewien/pewna, czym się zajść w przyszłości zapraszam na indywidualne spotkania Was i Waszych Rodziców do doradcy zawodowego.

W każdą środę od godz. 13:00 będę na Was czekała w sali nr 2 (proszę wcześniej napisać na e-dzienniku o chęci uczestnictwa).

Serdecznie zapraszam !!!

Szkolny Doradca Zawodowy - Żebrowska Aneta